zprávy

Masturbační techniky pro muže, které budete chtít vyzkoušet

časopis

Zde jsou tipy na masturbaci, které odborníci doporučují, a techniky, které promění váš běžný postoj „vybít se“ na příjemný a intenzivní zážitek.

Zkuste to pomaleji

Když se chcete co nejdříve zbavit stresu, můžete se vrhnout na masturbaci jako způsob, jak ho nechat co nejrychleji vyprchat. Podle vědců se tento způsob myšlení může často rozšířit i na ložnici s vaším partnerem a vy si nedovolíte skutečně cítit každý ten pohyb a zážitek.

Muži často masturbují rychlostí světla, aby se dostali ke konečnému výsledku, ejakulaci.“ Je to prostředek k dosažení cíle. Ve skutečnosti však trénují svá těla, aby reagovala na sexuální stimulaci velmi rychle, což přispívá k předčasné ejakulaci. Nedělají si čas na to, aby prozkoumali svá těla, byli si vědomi okamžiku a toho, co v danou chvíli cítí. Neuspěchejte svůj orgasmus, ale opravdu věnujte pozornost tomu, jak vaše tělo reaguje.

Technika stop a start

Tuto techniku ​​používají muži k překonání předčasné ejakulace, ale může ji použít také každý, kdo se chce naučit lépe ovládat ejakulaci. Jak název napovídá, začnete a zastavíte. Začněte masturbovat, dokud nedosáhnete určité úrovně nebo vzrušení, a pak přestaňte. Počkejte pár chvil a začněte znovu a jděte dále ve svém vzrušení a pak přestaňte. Pokračujte v tom a jděte pokaždé dále do svého vzrušení směrem k orgasmu.

Cílem je prodloužit výskyt toho, co je známé jako pocit nevyhnutelnosti, což je, když muž cítí, jak se všechno semeno pohybuje jeho genitáliemi a ví, že bude ejakulovat, a nemůže s tím nic udělat. Čím déle to můžete odkládat, tím déle si udržíte erekci.

Tip: Pokud chcete popustit uzdu fantazii, vyzkoušejte sex po telefonu. Právě erotická linka udělá z vaší masturbace nezapomenutelný zážitek.

Ruční šroub

Ve stoje otáčejte lubrikovanou rukou tak, aby se palec opíral o pupík. Obtočte si ruku kolem penisu a místo hlazení rukou pohybujte pánví, abyste pumpovali dovnitř a ven z ruky.

Tato technika masturbace funguje jako levný a jednoduchý způsob, jak se přiblížit pocitu skutečného otvoru.

Nezapomínejte na varlata

Mnoho mužů zapomíná při masturbaci zapojit varlata, ale dotýkat se jich během masturbace současně s penisem může být velmi příjemné.

Použijte erekční kroužek

Než se vyděsíte a odmítnete to, zvažte několik výhod: Může vám pomoci dosáhnout více orgasmů, nebo opakovat výkony. Pokud vibruje, může také stimulovat vagínu a klitoris vaší přítelkyně, což jí dává příjemné pocity a pomáhá k dosažení orgasmu.

- Reklama -časopis
PR články

Redakce doporučuje

Články autora