zprávy

Svezení v nových modelech Kia

časopis

Při prvním pohledu na vůz nás může okouzlit jeho celkový zevnějšek. Pokud dbáme na detaily, díváme se na linie světel, aerodynamiku a více či méně typické prvky, které auto má. Jestliže auto vzbudí náš zájem, je důležitý také interiér a výbava vozu. Přečtěte si pár základních informací a objednejte si předváděcí jízdy nových vozů.

Pro milovníky elegantních interiérů sportovních aut

Máte rádi svižné svezení, zároveň je pro vás však důležitá pohodlnost sedaček a výbava interiéru? Nová Kia Ceed láká sedadly potaženými semišem a kůží k tomu, abyste pohodlně usedli. Volat je příjemný na omak, pošitý kůží, stejně tak řadící hlavice. Zajímavostí je strop vozu, který má černé čalounění a nechybí ani nejrůznější technologické vychytávky, které vám umožní propojit se s elektronikou. Potěší vás také prostorný zavazadlový prostor, který umožní vydat se na dlouhé cesty.

Zaměřeno na přístrojovou desku

Přístrojová deska Kia Sportage má integrovaný zakřivený displej s možností multirežimového ovládání. Deska je obložena hliníkem, doplněná o sportovní volant se zploštělým věncem v jeho spodní části. Sedadla, která vznikla v prémiové kvalitě, jsou zpracována do vzhledných a pohodlných míst k sezení. Interiér vozu obsahuje také mnoho úložného prostoru nejen v kufru, ale také v podobě menších i větších přihrádek, což ocení nejen ženy.

Prostorný, přesto elegantní vůz

Při pohledu na Kia Stonic budete okouzleni jeho elegantním provedením nejen z vnějšku, ale také uvnitř. Čalouněná sedadla mohou být z šedé tkaniny, nebo z umělé kůže. Kožený volant, perfektně reagující na každý váš pohyb a interiér doplněný o mnoho ladících prvků, propracovaných do detailů.

Pro pohyb ve městě

Jestliže má auto sloužit především při pohybu ve městě, potřebujete se s ním přemístit do nákupního centra nebo do práce, Kia Rio nabídne přesně to, co hledáte. Je navržena tak, aby jízda byla ladná a projela i užšími silničními pruhy v dopravní špičce, zároveň parkování s ní bude snazší a dostupnější. Je však vhodná také pro menší výlety. Pasažérům sedícím na zadním sedadle poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné cestování a celé posádce pak umožní pohodlné naložení menších zavazadel do kufru.

- Reklama -časopis
PR články

Redakce doporučuje

Články autora