zprávy

Vybavte vůz na zimu doplňky, s nimiž se vám bude cestovat pohodlně a bezpečněji

časopis

S příchodem zimy je načase nejen vyměnit letní pneumatiky za zimní, ale také věnovat čas interiéru vozidla a uzpůsobit jej tak, aby nás sníh a mráz na cestách nijak nezaskočil. Mnohdy jde o autodoplňky, s nimiž je cestování skutečně v mnohém příjemnější. Co při jízdě v autě během zimy skutečně oceníte? Zde je pár tipů.

Sluneční clony do auta

Pokud jezdíte na hory, ale i v jiných případech, budete rádi za sluneční clony do auta. Vybrat si můžete na vopi.cz dle značky vašeho vozidla a konkrétního modelu tak, aby vám dokonale pasovaly. Kupříkladu pokud se podíváme na sluneční clony pro vozy FORD, najdeme zde 5 různých variant, a to pro Ford Fiesta, Ford Focus (ve třech variantách dle roků výroby) a Ford Mondeo.

Máte ideální škrabku na led?

V zimě vám nesmí chybět ani škrabka. Kvalitní a na práci příjemnou najdete na webové stránce https://www.vopi.cz/skrabka-na-led-s-rukavici.html. Tuto škrabku tvoří kvalitní plast a textilní návlek na ruku s kožíškem, takže vám nebude mrznout ruka ani při delším a opakované čištění skel od ledu a sněhu na horách.

Gumové koberce a vana do kufru

Pokud si nechcete umazat podlahu vozu od v zimě všudypřítomného bláta a špinavého sněhu, vyměňte co nejdříve textilní autokoberce za ty gumové. Boty se vám nebudou klouzat na mokrém koberci, snadno vše umyjete, kamínky vysypete. Mají vyvýšený okraj tak, aby roztápějící se sníh z obuvi nezpůsobil louži, která se rozšíří po podlaze vozu. Také v kufru jistě oceníte možnost pohodlně odložit cokoli, co vy mohlo ohrozit jeho čistotu. Boby, sáně kočárek složený s kolečky od sněhu…

Pojďte se podívat na sluneční clony Škoda Octavia i jiné, gumové autokoberce, škrabky, autopotahy, autokosmetiku a další vybavení do vozu na vopi.cz. S cenou i kvalitou budete zaručeně spokojeni.

- Reklama -časopis
PR články

Redakce doporučuje

Články autora