zprávy

Potřebujete výrobky ze skla nebo a se sklem spojené? Pomůže SAŠ GLASS s.r.o.

časopis

Sklářství patří k starým řemeslům, které je velmi uznávané a ceněné. Kvalitní sklář umí vyrobit kvalitní a krásné výrobky, na které je radost pohledět. Stejně tak mají ale při správném zacházení velkou životnost, ať už se podíváme na skleničky nebo zcela jiné výrobky, např. skleněná zábradlí a schodiště. Kde koupíte výrobky ze skla určené pro interiér nebo exteriér? Obraťte se na SAŠ GLASS s.r.o. z Rudné, kde sklo dokonale znají.

Krásy ze skla v interiéru i exteriéru

V Rudné si můžete objednat mnohé a různorodé výrobky ze skla. Zakázková výroba umí lidem splnit přání po skleněných dveřích, skleněných stěnách, běžná je i výroba skleněného schodiště, zábradlí, zástěn a sprchových koutů. I skleněné obklady a zrcadla jsou často objednávána.

SAŠ GLASS s.r.o. má mnohaletou tradici, a to od roku 1996. Můžete se spolehnout na jejich velkou praxi a bohaté zkušenosti, které jinak, než praxí, nelze získat. Vaše zakázka je pro ně výzvou zvláště, když je zajímavá, netradiční. O zákazníky pečují skláři, pracovníci firmy individuálně, můžete se spolehnout na maximální snahu vyjít vám vstříc a vyrobit vámi požadované zboží plně dle vašich představ a požadavků.

Stačí zadat poptávku prostřednictvím info@sasglass.cz, telefonicky na +420 257 221 767 nebo 420 311 678 208, nebo se dostavit přímo do prodejny v Praze na Plzeňskou 189, Praha 5 či do Rudné na Masarykovu 1483.

Mnohé reference, které mluví za své

O tom, že je ve firmě nejeden šikovný sklář, svědčí i projekty, které dovedly do konce. Můžeme jmenovat zakázky pro Nákupní centrum Pardubice, do Snídaně s Novou, pro TV soutěž Superstar, pro prodejnu Pietro Filipi Praha, Shopping Park Zličín, Tropický skleník pro Českou zemědělskou univerzitu…

Více informací najdete na sasglass.cz.

- Reklama -časopis
PR články

Redakce doporučuje

Články autora