zprávy

Láká vás koupě bezkontaktní automyčky? Vsaďte na BKF CarWash

časopis

Snad nikomu neuniklo, že se v našem okolí rozmáhá stále více bezkontaktních automyček. Důvodů, proč tomu tak je, je více. K těm hlavním patří snadná obsluha pro majitele i zákazníky, cenová dostupnost a rychlost mytí vozidel, dostatečné množství mycích programů, otevírací doba nonstop, naprostá soběstačnost při mytí bez nutnosti dohledu zaměstnancem automyčky. Je ale potřeba, aby šlo o model, který byl vyroben spolehlivou firmou, která své práci a automyčkám rozumí. Právě takovou najdete na https://bkfcarwash.cz/.

Proč právě samoobslužné bezkontaktní automyčky?

Jak už jsme uvedli výše, bezkontaktní myčka aut jsou populární mezi řidiči, a tak je zde velký předpoklad pro další budoucí podnikatelský úspěch. Řidič si vůz umyje zcela sám bez dozoru majitele automyčky nebo bez stálých zaměstnanců. Vy se tak budete moci věnovat něčemu důležitějšímu, třeba jinému podnikání.

Samoobslužná ruční myčka i další zařízení, která BKF nabízí, jsou stoprocentně spolehlivá a nabízí vysoký uživatelský komfort. Díky široké nabídce doplňků a nadstandardně vybavenou základní verzí umí vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Produkty BKF vznikají s myšlenkou na zisk zákazníků. Spolehnout se můžete na bezporuchovost, moderní technologie, velké množství doplňků i systém vzdálené správy.

Výrobce bezkontaktních automyček BKF CarWash vám nabízí kvalitní kontejnerové nebo modulární myčky. Kontejnerová myčka je ideální všude tam, kde je vysoká a střední intenzita provozu a velmi se osvědčila při vyšším počtu mycích boxů. Celá technologie se nachází v technickém kontejneru. Lze také zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Tato myčka je ideální pro rozšíření stávající podnikatelské činnosti.

Modulární myčka je vhodná alternativa kontejnerové myčky. Hodí se do míst s nízkou a střední intenzitou provozu. Využívá se jako prostředek k rozšíření nabízených služeb již fungující podnikatelské činnosti. Hlavní výhodou je úspora místa, modulární myčka potřebuje pro provoz mnohem menší plochu, než myčka kontejnerová.

Více informací najdete na bkfcarwash.cz.

- Reklama -časopis
PR články

Redakce doporučuje

Články autora